Služby

Naši klienti si u nás mohou vybrat ze široké škály služeb. Snažíme se poskytovat servis od A do Z neboli "na klíč".

Naši klienti mají širokou paletu služeb k dispozici, díky kterým mohou mít kompletní servis od začátku až do konce. Naše společnost se snaží poskytovat práci na klíč, což znamená, že si klient může vybrat, zda chce pouze poradit s výběrem materiálu, nebo zda chce celou stavbu zrealizovat s námi od začátku až do konce.

 

Naše firma nabízí nejenom kvalitní materiály a služby, ale také celkový servis a kvalitní poradenství. Naši obchodní zástupci, obchodní poradci i technici Vám poskytnout služby kdekoliv v celé České republice. Naše firma má mnoho zkušeností s prací pro firmy či soukromé osoby nejen u nás, ale také v zahraničí. Pracovali jsme v Německu, Řecku a Itálii, kde jsme získali cenné zkušenosti v oblasti stavebnictví.

 

Naše firma má již více než 18 let zkušeností s prováděním stavebních prací a během této doby jsme získali mnoho zkušeností a specializujeme se na montáže kamenných obkladů a pokládku kamenných dlažeb. Tyto práce jsou pro nás velmi důležité, protože představují vysokou kvalitu našich služeb. Jsme pyšní na to, že se nám podařilo získat spokojenost mnoha zákazníků, kteří využili našich služeb.

 

Naše firma se snaží neustále se zdokonalovat a inovovat, aby mohla poskytovat nejlepší služby a materiály na trhu. Jsme připraveni splnit požadavky našich zákazníků a poskytnout jim kvalitní služby v oblasti stavebnictví. Naše firma se snaží poskytovat nejlepší služby za rozumnou cenu a vynikající kvalitu. Naše motto je "kvalita před kvantitou", což znamená, že klademe velký důraz na kvalitu našich služeb a materiálů, a ne na jejich množství.

Společnost Brick & Cotto experts s.r.o. má již více jak 18 let zkušeností s montáží kamenných dlažeb a obkladů různých rozměrů, což umožňuje poskytovat vysokou kvalitu a spolehlivost v oblasti stavebnictví.

Naši montážníci jsou velmi zkušení a jsou výborně vyškoleni v montáži kamenných dlažeb a obkladů. Naše firma má širokou škálu materiálů, z nichž si mohou naši klienti vybírat, aby vyhovovaly jejich potřebám a přání. Výběr správného kamene a jeho pokládka je velmi důležitá část procesu, protože to ovlivňuje celkový vzhled a trvanlivost povrchu.

 

Kromě montáže kamenných dlažeb a obkladů se také věnujeme čištění a impregnaci přírodního kamene. Je důležité pravidelně čistit a impregnovat kámen, aby byl chráněn před poškozením a ztrátou svého vzhledu. Díky našim zkušenostem a školením můžeme nabídnout profesionální služby v této oblasti.

 

Cílem společnosti Brick & Cotto experts s.r.o. je uspokojit zákazníka ve všech směrech, od zrození Vaší myšlenky až po kompletní realizaci. Naše firma se snaží neustále inovovat a zdokonalovat, aby mohla poskytovat nejlepší a nejnovější materiály a technologie na trhu.

 

Věříme, že důležitou součástí úspěchu naší společnosti je kvalitní služba a dobré vztahy se zákazníky. Proto se snažíme být vstřícní a poskytovat osobní přístup ke každému klientovi. Jsme si vědomi, že každý projekt je jedinečný a vyžaduje individuální přístup a řešení. Proto se snažíme poskytovat flexibilní a přizpůsobivé řešení pro každého klienta.

 

Věříme, že díky našim zkušenostem a kvalitním službám můžeme poskytovat nejlepší řešení pro naše zákazníky v oblasti stavebnictví. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu pro montáž kamenných dlažeb a obkladů, nebo pro čištění a impregnaci kamene, kontaktujte nás.

ZAMĚŘENÍ STAVBY, ROZPOČET

Určit kolik bude na stavbu nebo na zvelebení Vašeho interiéru potřeba kamenných obkladů,  kamenných rohů, malty či lepidla není pro mnoho našich zákazníků snadné. Proto tuto službu zajišťujeme pro Vás my.

 

Naši technici Vaši stavbu nejen celou zaměří, ale navrhnou i nejlevnější a pro Váš dům i nejhezčí variantu, poradí s technickými detaily a následně vše zkalkulují.

Záruky a zlatá pravidla

Záruka se vztahuje na mrazuvzdornost kamenných obkladů, rohů a kamenných dlažeb.  Dále pak poskytujeme záruku na montáž kamenných obkladů, rohů a pokládku kamenných dlažeb firmou Brick & Cotto experts s.r.o.

0
0

let záruka na montáž kamenných obkladů a rohů


kamenné OBKLADY - MONTÁŽ

Použití kamenného obkladu je technologicky jednodušší než zdění z kamene a proto není tolik finančně náročné (menší spotřeba malty - spárovací hmoty, netřeba používat kotvy, levnější materiál).

 

Kamenné obklady se dají lepit přímo na omítku, v případě zateplení je potřeba přidat více kotev na m2 a provést dvojité přestěrkování. Všechny podklady musí být rovné (+/- 3mm) a zbavené nečistot. Doporučujeme provést penetraci.

ČIŠTĚNÍ A IMPREGNACE

Naše společnost se také zabývá čištěním a impregnací lícových cihel, dlažeb cotto a všech kamenných materiálů. Dokážeme odstranit sanitr (vápenné soli), přírodní nečistoty, zbytky vápna a cementů, malby atd.

 

Zkoušeli jsme nejrůznější chemické prostředky, které jsou na trhu do ČR i v jiných zemích Evropy. Jako nejlepší, nejúčinnější a cenově nejvýhodnější jsme vyhodnotili italskou chemii GEAL, kterou dlouhodobě používáme a také do České republiky dovážíme a prodáváme ji zde.

ZDĚNÍ z kamene

Zdění z kamene je třeba věnovat velkou pozornost. Tento návod je napsán velmi obecně a slouží k představě zákazníka o realizaci.

 

Hned na začátku bychom rádi upozornili na velkou a zbytečnou chybu, se kterou se velmi často setkáváme. Před zděním z kamene není třeba stavbu zateplovat předem, jelikož zateplování se provádí zároveň se zděním a kotvením. Šetří se tak čas i finanční prostředky zákazníka!

ZATEPLOVACÍ SYSTÉM

Kontaktní fasádní zateplovací systém se používá k zateplení svislých obvodových stěn budov (nových i starých) do výšky 22,5 m. Samozhášivý stabilizovaný polystyren zvyšuje tepelný odpor obvodových stěn a tím minimalizuje spotřebu energie na vytápění. Jeho aplikací je též vyloučena povrchová kondenzace s následným vznikem plísní na vnitřním povrchu obvodových stěn. Kamenný obklad vytváří jeho požadovaný dekorativní vzhled a odolnost fasády proti povětrnostním vlivům.

POKLÁDKA kamenné dlažby

Správná příprava podloží a podkladních vrstev je důležitá pro dlouhodobou funkčnost pojezdové kamenné dlažby a proto ji věnujte maximální pozornost.

 

Začneme zaměřením a vytyčením plochy, kterou chceme dláždit. Při vyměřování musíme počítat se spády na správný odtok vody, které musí být minimálně 1,5-2% a promítají se i do podkladních vrstev. Odstraníme zeminu do potřebné hloubky. Pro chodníky do hl. 25 cm a pro pojezdové plochy pro vozidla do 3,5t do hl. 50 cm. Vzniklou podkladní plochu je potřeba řádně zhutnit, zemina nesmí být zmrzlá ani podmáčená. Pokud je podklad nestabilní zejména u jílových zemin, poraďte se raději s odborníkem. V místech, kde je špatný odtok vody s podkladní vrstvy, musí být zajištěna drenáž. Na podklad začneme nanášet podkladní vrstvy dle schématu. Je třeba dbát velký důraz na technologicky správné a kvalitní hutnění podkladních vrstev, případně po jejich částech o tloušťce max. 15cm. Podkladní vrstvy provádějte ve spádu, ve kterém bude položena pojezdová kamenná dlažba.

GRAFICKÉ NÁVRHY A VIZUALIZACE

Našim zákazníkům nabízíme grafické návrhy a vizualizace jejich staveb. Každý tento návrh je zakomponován přímo do reálné fotografie vašeho domu a je tudíž velmi dobrým pomocníkem při rozhodování o následném vzhledu fasády. Naši architekti umí provést návrh fasády celého domu z našich kamenných obkladů, nebo pouze částečné obložení kamenem a částečně barevnou fasádou.

 

Důležité je mít vybraný druh kamenného obkladu nebo kamene a k tomu příslušnou barvu spárovací hmoty. V případě zájmu Vám i sami navrhneme druh a barvu kamenného obkladu, nebo nejhezčí částečné obložení s kamenným obkadem a omítkou. Naše firma má k dispozici většinu textur všech našich kamenných obkladů a ke každému druhu  i 12 barev spárovacích hmot.

DOPRAVA

Zákazníkům, kteří si zakoupili zboží v některé z našich prodejen, nabízíme dovoz kamkoliv v ČR. Vše zajišťují naše vozy nebo vozy spediční firmy. Náklady nad 700 kg dopravují auta s hydraulickým čelem a paletovým vozíkem. Není třeba proto shánět další manipulační techniku pro složení nákladu. Naši ochotní dopravci Vám zboží složí, předají a následně, pokud nebylo zboží placeno předem, s Vámi také vše vyúčtují a předají potřebné dokumenty.

 

Při objednávce uceleného zboží 24 t je zboží na stavby dopravováno přímo od výrobce a v tomto případě si je nutné zajistit vykládku na vlastní náklady objednatele. Toto kompenzujeme zajištěním dopravy zdarma až na místo vykládky.